Za vznikem projektu PROTEIN4 stojí Tomáš Krejčí, který se tématu aktivního a zdravého životního stylu intenzivně věnuje více než deset let. Je vášnivým amatérským sportovcem usilujícím o propojení rozvoje vytrvalosti a síly, zejména v kombinaci kolečkového rychlobruslení, vytrvalostního/maratonského běhu a kondičního posilování.

Aktivně se věnuje též výživovému poradenství se specializací na suplementaci vytrvalostních sportovců a nízko sacharidové diety.

Potravinové doplňky stravy začal sám vyvíjet před pár lety pro osobní potřebu a své přátele. Je autorem všech receptur, které jsou pod značkou PROTEIN4 vyráběny a uvedeny na trh.

První doplňky stravy PROTEIN4 byly oficiálně uvedeny na trh v únoru 2019. Značka PROTEIN4 je zastřešena Společností Healthy Wealth s.r.o., se sídlem v Ústí nad Labem na adrese Koněvova 1697/18, jejímž je Tomáš Krejčí jednatelem.

Provozovna potravinářského podniku, kde výroba produktů PROTEIN4 probíhá, se nachází ve Vaňově u Ústí nad Labem na adrese Pražská 166/47, a to v prostorách gastronomické provozovny Fokusu Labe, z.ú., na základě smlouvy o obchodní spolupráci. Při procesu výroby a balení doplňků stravy jsou uplatňovány a dodržovány bezpečnostní a hygienické předpisy a technologie upravené samostatným systémem kritických bodů HACCP. Všechny doplňky stravy uváděné na trh jsou řádně notifikovány u Ministerstva zemědělství.

PROTEIN4 jako relativně nový projekt zatím svou pozici na trhu teprve hledá. Orientuje se především na malosériovou výrobu na zakázku, individualizované produkty dle specifických přání a požadavků zákazníků. Zákazníky osvědčené a oblíbené produkty pak uvádí na trh.

Specifikem většiny produktů PROTEIN4 je, že se snažíme opatrně pracovat s aromaty, barvivy i sladidly. Oproti většině výrobců jsou naše směsi méně sladké. Barev i chutí se snažíme docílit přímo funkčními surovinami obsaženými v produktech (kakao, banánový či jahodový prášek, káva, skořice apod.) Díky tomu většina našich výrobků neobsahuje přidána barviva a někdy ani aromata.

Facebook